Aktualności i wydarzenia
A A A
[2023-04-28] Zmiana Regulaminu rachunków dla osób fizycznych

Zmiany w „Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych” od 01 lipca 2023 r.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca 2023 r. zmianie ulega Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych.

Powody zmiany regulacji:

  • wprowadzenie możliwości niestosowania silnego uwierzytelniania dla transakcji niskokwotowych realizowanych w Internecie (jak dla transakcji realizowanych w POS-ach, dla których brak konieczności potwierdzania transakcji niskokwotowych PIN-em)

  • dodanie nowych  powodów wypowiedzenia rachunku bankowego wynikające z przepisów prawa, w celu przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu;

  • zmiana zapisów dotycząca Kas Zapomogowo-Pożyczkowych w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 11 sierpnia 2021r. o kasach zapomogowo – pożyczkowych.

  • modyfikacja zapisów w związku z podniesieniem przez organizacje płatnicze Mastercard i Visa limitów wypłat gotówkowych w ramach usługi cashback do 1000 PLN w ramach wypłaty gotówki w terminalu POS z kasy sklepu przy okazji płatności kartą za towary i usługi.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego z pracownikiem dowolnego oddziału Banku Spółdzielczego w Obornikach Śląskich

  

Treść regulaminu

 


 
Aktualności i wydarzenia
Masz pytania bądź wątpliwości?
p>Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do odwiedzania naszych placówek

Wieloletnie doświadczenie, wyspecjalozowana kadra pracownicza, przemyślane inwestycje oraz nastawienie skierowana na sukces sprawiły, iż Bank Spółdzielczy w Obornikach Śląskich jest jedną z najlepiej rozwijających się i prosperującuch jednostek bankowych w naszym kraju. Wybierając nas możesz być pewien, że Twoje pieniądze będą pod dobrymi rękami i wspólnie osiągniemy sukces!

© 2015 Copyright. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: iPolskla.com.pl
Bank Spółdzielczy
55-120 Oborniki Śląskie
ul. Trzebnicka 3
kod Swift: POLUPLPR
+48 (71) 310 51 23
oborniki.slaskie@nasz-bs.pl