Aktualności i wydarzenia
A A A
[2018-06-26] Zmiany w Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych

 

Zmiany w Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych, Taryfie opłat i prowizji Banku Spółdzielczego w Obornikach Śląskich oraz Tabeli oprocentowania rachunków bieżących i pomocniczych, wkładów oszczędnościowych oraz lokat terminowych w Banku Spółdzielczym w Obornikach Śląskich

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z dniem 1 lipca 2018 r. zostaną zmienione zapisy:

  1. Regulaminu otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych w Banku Spółdzielczym w Obornikach Śląskich;

  2. Taryfy opłat i prowizji bankowych Banku Spółdzielczego w Obornikach Śląskich dla klientów instytucjonalnych;

  3. Tabeli oprocentowania rachunków bieżących i pomocniczych, wkładów oszczędnościowych oraz lokat terminowych w Banku Spółdzielczym w Obornikach Śląskich.

Wprowadzone zmiany wynikają z udostępnienia przez Bank rachunku VAT oraz mechanizmu podzielonej płatności – zgodnie z Ustawą z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw. Do Regulaminu wprowadzone zostały również zmiany redakcyjne i doprecyzowujące.

 Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami zmian w rozdziałach poświęconych rachunkowi VAT.

 


 
Aktualności i wydarzenia
Masz pytania bądź wątpliwości?

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu od do odwiedzania naszych placówek

Wieloletnie doświadczenie, wyspecjalozowana kadra pracownicza, przemyślane inwestycje oraz nastawienie skierowana na sukces sprawiły, iż Bank Spółdzielczy w Obornikach Śląskich jest jedną z najlepiej rozwijających się i prosperującuch jednostek bankowych w naszym kraju. Wybierając nas możesz być pewien, że Twoje pieniądze będą pod dobrymi rękami i wspólnie osiągniemy sukces!

© 2015 Copyright. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: iPolskla.com.pl
Bank Spółdzielczy
55-120 Oborniki Śląskie
ul. Trzebnicka 3
kod Swift: POLUPLPR
+48 (71) 310 51 23
oborniki.slaskie@nasz-bs.pl